Aktuality

Přepravní kartonové obaly

Datum: 13. 9. 2018

Pro zajištění bezpečné přepravy sypkých hmot, granulátu, drobných polotovarů a produktů chemického či automobilového průmyslu, jsou ideální volbou praktické oktabíny, které se vyznačují velmi dobrými tlumícími vlastnostmi a jsou stabilní.

Kartonové proklady z vlnité lepenky 3VL

Datum: 28. 8. 2018

Kartonové proklady z vlnité lepenky 3VL představují levný a zároveň velice efektivní způsob jak fixovat a ochránit zboží při jeho přepravě. Kartonové proklady mají široké využití a v případě rylování umožňují vysokou variabilitu při balení. Do kartonových prokladů proto můžete například zabalit různé předměty, díky čemuž vytvoříte jednoduchý kartonový obal. Své uplatnění najdou kartonové proklady z vlnité lepenky např. i ve stavebnictví.

Ochranné papírové hrany

Datum: 30. 7. 2018

Pro spolehlivé uskladnění a zajištění předmětů uvnitř krabice jsou skvělým pomocníkem ochranné papírové hrany, které zajistí ochranu uskladněných předmětů před poškozením či rozbitím.

Levné krabice na stěhování

Datum: 30. 7. 2018

Pro vaše stěhování vám nabízíme praktické stěhovací krabice, které oceníte pro jejich dobrou skladnost, lehkost a také nízké pořizovací náklady. Krabice na stěhování jsou vyrobené z několikavrstvé lepenky, díky čemuž se můžete spolehnout na jejich vysokou nosnost.

Bublinková fólie

Datum: 5. 6. 2018

Praktickým pomocníkem při stěhování nebo transportu zboží ve skladech je bezpochyby bublinková fólie, která najde své uplatnění všude tam, kde hrozí možnost poškození produktů při manipulaci a transportu.

Kartonové proklady pro fixaci předmětů

Datum: 1. 5. 2018

Potřebujete pevně zafixovat předměty v krabicích a ochránit je tak před poškozením? Využijte k tomuto účelu kartonové proklady, které slouží k oddělování a ochraně různorodých předmětů.

Stěhování křehkých předmětů

Datum: 4. 4. 2018

Pokud potřebujete přestěhovat křehké předměty a chcete zajistit, že se vám jen tak nerozbijí, může být pro vás vhodným tipem použití krabic z pětivrstvé vlnité lepenky 5VL, které jsou dostatečně pevné a odolné vůči průtlaku.

Kartonové krabice s víkem pro snadné stěhování

Datum: 1. 3. 2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vám nabídli krabice na stěhování, díky kterým bude vaše stěhování opravdu pohodlné. Skvělým tipem jsou kartonové krabice s víkem, do kterých můžete uložit předměty bez obav z vypadnutí nebo jejich poškození.

Krabice na stěhování z vlnité lepenky

Datum: 1. 2. 2018

Součástí našeho sortimentu jsou krabice na stěhování, které jsou vyrobené z vlnité lepenky a mají velice široké uplatnění. V kartonové krabici lze velmi snadno a bezpečně přepravovat širokou škálu předmětů a zboží o různých rozměrech i váze. Mezi výhody kartonových krabic na stěhování Akart patří především jejich nízká váha, skladnost, snadná manipulace, pevnost a další.

Kartonové proklady ochrání předměty před poškozením

Datum: 30. 12. 2017

Součástí našeho sortimentu jsou jednoduché formáty lepenek sloužící k oddělování a ochraně předmětů v obalech. Praktické kartonové proklady lze také využít jako jednoduchý ochranný obal. Pomocí lepenkových prokladů můžete snadno a pohodlně zafixovat předměty uvnitř obalu nebo zafixovat a zpevnit samotný obal.
1234