Poslat poptávku Kontakty
+420 774 500 656 menu

Aktuality

>

Stěhovací krabice s klopami

28.10.2020

Potřebujete stěhovací krabice? Vybavte se na stěhování krabicemi, na které se budete moci spolehnout. Naše firma Vám nabízí klopové krabice, které jsou pro stěhování ideální. Díky praktickým klopám se můžete spolehnout, že předměty budou uvnitř krabice dostatečně chráněny před vypadnutím, poškozením i znečištěním.
Detail

Oktabíny - přepravní kartonové obaly

29.9.2020

Součástí našeho sortimentu jsou oktabíny, které lze využít pro bezpečnou přepravu sypkých hmot, granulátu, drobných polotovarů nebo třeba PET materiálů.
Detail

Kartonová lepenka Akart

11.9.2020

Hledáte spolehlivého dodavatele kartonové lepenky? V tom případě se obraťte na nás, my Vám ji zajistíme. Lepenku dodáváme v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál z papíru. Samotnou tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.
Detail

Stabilizace zboží v krabicích fixačními prvky

27.7.2020

Pro přepravu zboží v krabicích vám nabízíme pěnové fixační prvky, které dokážou ochránit vaše křehké zboží před poškozením při transportu a manipulaci. Pěnová fixace nabízí možnost přizpůsobení rozměru i tvaru uloženého zboží.
Detail

Obaly vhodné k přepravě

29.6.2020

Jedním z obalů vhodných k přepravě sypkých hmot, granulátu, drobných polotovarů a produktů chemického či automobilového průmyslu, jsou oktabíny, které jsou stabilní a výborně tlumí.
Detail

Skládací krabice - jednodílné i dvoudílné

31.5.2020

Skládací krabice patří mezi nejoblíbenější obalové materiály. Je to dáno jejich skladností, nízkými pořizovacími náklady i širokým spektrem využití. Náklady na jejich přepravu či skladování jsou nižší z důvodu jejich nízké hmotnosti a skladnosti. Skládací krabice vyrábíme různých tvarů a velikostí.
Detail

Zafixování předmětů v krabici

30.4.2020

Chtěli byste pevně zafixovat předměty v krabicích a ochránit je tak před poškozením? Využijte k tomuto účelu kartonové proklady, které slouží k oddělování a ochraně různorodých předmětů.
Detail

Stěhovací krabice za výhodné ceny

1.4.2020

Vážení zákazníci, součástí naší nabídky jsou krabice na stěhování, díky kterým bude vaše stěhování opravdu pohodlné. Skvělým tipem jsou kartonové krabice s víkem, do kterých můžete uložit předměty bez obav z vypadnutí nebo jejich poškození.
Detail

Pravidelná dodávka lepenky

29.2.2020

Máte zájem o pravidelnou dodávku kartonové lepenky? My Vám lepenku dodáme v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál vyrobený z papíru. Tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.
Detail

Krabice z vlnité lepenky 7VL - ideální pro křehké či těžké předměty

31.1.2020

Jak bezpečně přepravit těžké nebo extrémně křehké předměty? Jedním ze způsobů mohou být krabice z vlnité lepenky 7VL, které jsou dostatečně pevné a stabilní. Jsou totiž přizpůsobeny větší zátěži a spolu s ochrannými hranami a proložkami nabízejí systém spolehlivého a bezpečného balení.
Detail

123456