Poslat poptávku Kontakty
+420 774 500 656 menu

Aktuality

>

Reprezentativní pizza krabice

31.5.2021

Vážení zákazníci, kromě krabic na stěhování vyrábíme také krabice na pizzu, které si u nás můžete objednat na zakázku. Naše firma Akart Vám zajistí jejich výrobu. Naše krabice na pizzu splňují nároky na pevnost, odolnost a také mají reprezentativní vzhled.
Detail

Sedmivrstvá vlnitá lepenka

27.4.2021

Kartonové proklady z vlnité lepenky 7VL se uplatní i jako podkladový materiál pro ochranu ploch, balení a ochrana kovových předmětů a profilů. Můžete se tedy spolehnout, že kartonové proklady z vlnité lepenky 7VL spolehlivě zafixují zboží a ochrání ho před poškozením.
Detail

Dárkové krabice na zakázku

27.4.2021

Vážení zákazníci, u nás také najdete dárkové krabice na míru, které jsme schopni vyrobit přesně podle vašich požadavků. Nabídnout vám můžeme dárkové krabice na víno, na potraviny, na různé dárkové předměty apod.
Detail

Pouzdra pro úschovu dokumentů

30.3.2021

Papírové tubusy zajistí ochranu předmětů před nežádoucím znečištěním a poškozením. Dokážou totiž dobře zabránit pronikání vlhkosti, mají plastové víčko, jsou dostatečně pevné, odolávají nárazům a nedají se zlomit.
Detail

Krabice za výhodné ceny

1.2.2021

Sháníte klopové krabice pro stěhování? Pořiďte si na stěhování krabicemi, na které se budete moci spolehnout. Naše firma Vám nabízí klopové krabice, které jsou pro stěhování ideální. Díky praktickým klopám se můžete spolehnout, že předměty budou uvnitř krabice dostatečně chráněny před vypadnutím, poškozením i znečištěním.
Detail

Kartonové proklady z lepenky

30.12.2020

Součástí našeho sortimentu jsou jednoduché formáty lepenek sloužící k oddělování a ochraně předmětů v obalech.

Praktické kartonové proklady lze také využít jako jednoduchý ochranný obal. Pomocí lepenkových prokladů můžete snadno a pohodlně zafixovat předměty uvnitř obalu nebo zafixovat a zpevnit samotný obal.
Detail

Několikavrstvená lepenka pro výrobu vík

1.12.2020

Kartonová víka vyrábíme z několikavrstvé lepenky, nejčastěji z 5VL i 7VL lepenky. Díky tomu jsou opravdu pevná a vydrží naskládání krabic na sebe. V naší nabídce najdete proto kvalitní kartonová víka.
Detail

Stěhovací krabice s klopami

28.10.2020

Potřebujete stěhovací krabice? Vybavte se na stěhování krabicemi, na které se budete moci spolehnout. Naše firma Vám nabízí klopové krabice, které jsou pro stěhování ideální. Díky praktickým klopám se můžete spolehnout, že předměty budou uvnitř krabice dostatečně chráněny před vypadnutím, poškozením i znečištěním.
Detail

Oktabíny - přepravní kartonové obaly

29.9.2020

Součástí našeho sortimentu jsou oktabíny, které lze využít pro bezpečnou přepravu sypkých hmot, granulátu, drobných polotovarů nebo třeba PET materiálů.
Detail

Kartonová lepenka Akart

11.9.2020

Hledáte spolehlivého dodavatele kartonové lepenky? V tom případě se obraťte na nás, my Vám ji zajistíme. Lepenku dodáváme v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál z papíru. Samotnou tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.
Detail

1234567