Aktuality

AKTUÁLNÍ INFORMACE O VÝVOJI TRHU

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás stručně informovali o vývoji trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou.

02.05.2022 celý článek

VÝVOJ TRHU: dobré zprávy na trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou

Vážení zákazníci, situace na trhu se v porovnání s rokem 2021 pomalu uklidňuje a máme dostatek materiálu i výrobních kapacit. Přijímáme nové poptávky a objednávky a cenová hladina se pomalu začíná stabilizovat. 

17.02.2022 celý článek

PF 2022

Vážení zákazníci,
ve dnech od 18.12.2021 do 2.1.2022 probíhá v naší společnosti vánoční odstávka. Budeme tu pro Vás opět od 3.1.2022.

15.12.2021 celý článek

Kartonové obaly pro přepravu granulátu

Oktabíny jsou zhotoveny z pětivrstvých nebo sedmivrstvých lepenek, které zajišťují vysokou nosnost a pevnost. Oktabíny mají osmiúhelníkový průřez, na který je nasunut vrchní a spodní díl. Jsou to standardizované konstrukce dle katalogu FEFCO.

04.11.2021 celý článek

Dárkové krabice budou reprezentovat váš produkt

Vyrobíme vám dárkový obal přesně dle vašich představ. Součástí služeb Akart jsou dárkové krabice, které navrhneme a vyrobíme podle vašeho zadání. Nabídnout vám můžeme dárkové krabice na víno, na potraviny, na různé dárkové předměty apod.

29.09.2021 celý článek

Kartonová lepenka je recyklovatelná

Zajistěte si spolehlivého dodavatele kartonové lepenky. Obraťte na nás, my Vám dodávku lepenky zajistíme. Lepenku dodáváme v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál z papíru. Samotnou tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.

06.09.2021 celý článek

Fixace předmětů uvnitř krabice

Lámete si hlavu nad tím, jak bezpečně zajistit předmět uvnitř krabice? Skvělou pomůckou jsou ochranné papírové hrany, které se vyznačují vysokou pevností, tuhostí a odolností. Předmět proto bude perfektně zafixován na svém místě.

18.08.2021 celý článek

Dodávka kartonové lepenky

Měli byste zájem o dodávku kartonové lepenky? Obraťte se na Akart, my vám kartonovou lepenku rádi zajistíme. Lepenku dodáváme v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál z papíru. Samotnou tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.

10.08.2021 celý článek

Reprezentativní pizza krabice

Vážení zákazníci, kromě krabic na stěhování vyrábíme také krabice na pizzu, které si u nás můžete objednat na zakázku. Naše firma Akart Vám zajistí jejich výrobu. Naše krabice na pizzu splňují nároky na pevnost, odolnost a také mají reprezentativní vzhled.

10.08.2021 celý článek

Sedmivrstvá vlnitá lepenka

Kartonové proklady z vlnité lepenky 7VL se uplatní i jako podkladový materiál pro ochranu ploch, balení a ochrana kovových předmětů a profilů. Můžete se tedy spolehnout, že kartonové proklady z vlnité lepenky 7VL spolehlivě zafixují zboží a ochrání ho před poškozením. Také skvěle poslouží k oddělení jednotlivých výrobků v obalu.

10.08.2021 celý článek

Dárkové krabice na zakázku

Vážení zákazníci, u nás také najdete dárkové krabice na míru, které jsme schopni vyrobit přesně podle vašich požadavků. Nabídnout vám můžeme dárkové krabice na víno, na potraviny, na různé dárkové předměty apod.

10.08.2021 celý článek

KDE NÁS NAJDETE: