Aktuality

Stěhovací krabice za výhodné ceny

Vážení zákazníci, součástí naší nabídky jsou krabice na stěhování, díky kterým bude vaše stěhování opravdu pohodlné. Skvělým tipem jsou kartonové krabice s víkem, do kterých můžete uložit předměty bez obav z vypadnutí nebo jejich poškození.

31.01.2023 celý článek

Krabice na stěhování Akart

Vážení zákazníci, součástí naší nabídky jsou krabice na stěhování, díky kterým bude vaše stěhování opravdu pohodlné. Skvělým tipem jsou kartonové krabice s víkem, do kterých můžete uložit předměty bez obav z vypadnutí nebo jejich poškození.

02.01.2023 celý článek

Skládací krabice - jednodílné i dvoudílné

Skládací krabice patří mezi nejoblíbenější obalové materiály. Je to dáno jejich skladností, nízkými pořizovacími náklady i širokým spektrem využití. Náklady na jejich přepravu či skladování jsou nižší z důvodu jejich nízké hmotnosti a skladnosti. Skládací krabice vyrábíme různých tvarů a velikostí.

27.11.2022 celý článek

Stabilizace zboží v krabicích fixačními prvky

Pro přepravu zboží v krabicích vám nabízíme pěnové fixační prvky, které dokážou ochránit vaše křehké zboží před poškozením při transportu a manipulaci. Pěnová fixace nabízí možnost přizpůsobení rozměru i tvaru uloženého zboží. Zajišťuje stabilizaci zboží v krabicích a poskytuje perfektní ochranu před nárazy a vibracemi.

31.10.2022 celý článek

Váš dodavatel kartonové lepenky Akart

Vážení zákazníci, potřebujete zajistit dodávky kartonové lepenky? Naše firma Akart vše zajistí. Spolehnout se můžete na profesionální servis ve všech směrech.

03.10.2022 celý článek

Kartonová lepenka

Hledáte spolehlivého dodavatele kartonové lepenky? V tom případě se obraťte na nás, my Vám ji zajistíme. Lepenku dodáváme v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál z papíru. Samotnou tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.

01.09.2022 celý článek

AKTUÁLNÍ INFORMACE O VÝVOJI TRHU

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás stručně informovali o vývoji trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou.

02.05.2022 celý článek

VÝVOJ TRHU: dobré zprávy na trhu s kartonovými obaly a vlnitou lepenkou

Vážení zákazníci, situace na trhu se v porovnání s rokem 2021 pomalu uklidňuje a máme dostatek materiálu i výrobních kapacit. Přijímáme nové poptávky a objednávky a cenová hladina se pomalu začíná stabilizovat. 

17.02.2022 celý článek

PF 2022

Vážení zákazníci,
ve dnech od 18.12.2021 do 2.1.2022 probíhá v naší společnosti vánoční odstávka. Budeme tu pro Vás opět od 3.1.2022.

15.12.2021 celý článek

Kartonové obaly pro přepravu granulátu

Oktabíny jsou zhotoveny z pětivrstvých nebo sedmivrstvých lepenek, které zajišťují vysokou nosnost a pevnost. Oktabíny mají osmiúhelníkový průřez, na který je nasunut vrchní a spodní díl. Jsou to standardizované konstrukce dle katalogu FEFCO.

04.11.2021 celý článek

Dárkové krabice budou reprezentovat váš produkt

Vyrobíme vám dárkový obal přesně dle vašich představ. Součástí služeb Akart jsou dárkové krabice, které navrhneme a vyrobíme podle vašeho zadání. Nabídnout vám můžeme dárkové krabice na víno, na potraviny, na různé dárkové předměty apod.

29.09.2021 celý článek

Kartonová lepenka je recyklovatelná

Zajistěte si spolehlivého dodavatele kartonové lepenky. Obraťte na nás, my Vám dodávku lepenky zajistíme. Lepenku dodáváme v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál z papíru. Samotnou tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.

06.09.2021 celý článek

Fixace předmětů uvnitř krabice

Lámete si hlavu nad tím, jak bezpečně zajistit předmět uvnitř krabice? Skvělou pomůckou jsou ochranné papírové hrany, které se vyznačují vysokou pevností, tuhostí a odolností. Předmět proto bude perfektně zafixován na svém místě.

18.08.2021 celý článek

Dodávka kartonové lepenky

Měli byste zájem o dodávku kartonové lepenky? Obraťte se na Akart, my vám kartonovou lepenku rádi zajistíme. Lepenku dodáváme v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál z papíru. Samotnou tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.

10.08.2021 celý článek

Reprezentativní pizza krabice

Vážení zákazníci, kromě krabic na stěhování vyrábíme také krabice na pizzu, které si u nás můžete objednat na zakázku. Naše firma Akart Vám zajistí jejich výrobu. Naše krabice na pizzu splňují nároky na pevnost, odolnost a také mají reprezentativní vzhled.

10.08.2021 celý článek

Sedmivrstvá vlnitá lepenka

Kartonové proklady z vlnité lepenky 7VL se uplatní i jako podkladový materiál pro ochranu ploch, balení a ochrana kovových předmětů a profilů. Můžete se tedy spolehnout, že kartonové proklady z vlnité lepenky 7VL spolehlivě zafixují zboží a ochrání ho před poškozením. Také skvěle poslouží k oddělení jednotlivých výrobků v obalu.

10.08.2021 celý článek

Dárkové krabice na zakázku

Vážení zákazníci, u nás také najdete dárkové krabice na míru, které jsme schopni vyrobit přesně podle vašich požadavků. Nabídnout vám můžeme dárkové krabice na víno, na potraviny, na různé dárkové předměty apod.

10.08.2021 celý článek

KDE NÁS NAJDETE: