Poslat poptávku Kontakty
+420 774 500 656 menu

Aktuality

>

Využití krabic s víkem při stěhování

23.6.2016

Stěhování někdy bývá finančně náročné, a pokud chcete mít jistotu, že všechny vaše věci přestěhujete v naprostém pořádku bez jejich poškození, můžeme vám doporučit praktické krabice s víkem, díky kterým budete přestěhovaní raz dva!
Detail

Krabice s víkem - praktický pomocník pro vaše stěhování

30.5.2016

Krabice s víkem jsou skvělým pomocníkem nejen v každodenním životě, ale také tehdy, pokud se rozhodnete stěhovat. Do krabice s víkem totiž můžete uskladnit veškeré vaše věci, které tak budou chráněné před poškozením nebo před vypadnutím během převozu.
Detail

Krabice usnadní vaše stěhování.

30.4.2016

Pokud se chystáte na jaře nebo v létě stěhovat, potom zajisté oceníte praktické krabice, do kterých si můžete uschovat veškeré vaše věci a potom je snadno převést autem. Krabice na stěhování, které jsou vyrobené z kvalitního kartonu, mají velice široké uplatnění.
Detail

Výprodej skladových zásob

2.4.2016

Potřebujete kartonové obaly za nízké ceny? Využijte výprodeje skladových zásob od firmy Akart!

Firma Akart zákazníkům nabízí výprodej skladových zásob krabic a ostatního zboží za velice zvýhodněné ceny. Uvedené ceny jsou bez DPH a dopravy. Cena je kalkulována na paletový odběr. Dostupnost zboží si prosím ověřte telefonicky nebo emailem.
Detail

Krabice na stěhování levně

27.1.2016

Stěhujete se a přemýšlíte kam uskladnit věci pro jejich přenesení? Využijte naše levné krabice na stěhování! Krabice na stěhování totiž představují velice levný a praktický způsob, jak přestěhovat ty nejrůznější věci, aniž by došlo k jejich poškození.
Detail

Kartonové krabice - výprodej

20.12.2015

Krabice na stěhování, které jsou vyrobené z kvalitního kartonu, mají velice široké uplatnění. V kartonové krabici lze velmi snadno a bezpečně přepravovat širokou škálu předmětů a zboží o různých rozměrech i váze.


Detail

Kvalitní krabice na stěhování od firmy Akart

25.11.2015

Sháníte krabice na stěhování? Naše firma vám nabízí kvalitní krabice za skvělé ceny. Pro účely stěhování se například skvěle hodí kartonové krabice s víkem, které jsou velmi pevné a praktické.


Detail

123456