Poslat poptávku Kontakty
+420 774 500 656 menu

Aktuality

>

Nejčastější typy velkoobjemových přepravních boxů

26.6.2017

Mezi nejčastěji využívané typy velkoobjemových přepravních boxů patří především eurobox, což je klopová krabice bez horních klop. Víko se řeší indivuálně. Běžný rozměr boxu obvykle 1200x800x900. Eurobox je určený pro přepravu na EUR paletách.


Detail

Levné krabice na stěhování

3.5.2017

Sháníte levné krabice na stěhování? Naše krabice na stěhování vám nabízejí velice levný a praktický způsob, jak přestěhovat vaše osobní věci. Krabice na stěhování vám nabízíme s praktickým víkem, využít také můžete krabice na stěhování s klopami.
Detail

Kartonové krabice do každé domácnosti

2.3.2017

Nevlezou se vám všechny vaše věci do skříně? Skvělým nápadem je pořídit si krabice s víkem, díky kterým získáte doma další úložný prostor! Kartonové krabice s víkem jsou velmi levný způsob, jak uskladnit široké spektrum předmětů, pro které nemůžete najít ve vaší domácnosti místo.


Detail

Kartonové obaly Akart

29.1.2017

Naše firma se zabývá výrobou kartonových obalů dle norem FEFCO. Kartonové obaly také můžeme přizpůsobit na míru vašim požadavkům. Kartonové obaly nacházejí své uplatnění například při stěhování. Kartonové obaly totiž představují velice levný a praktický způsob, jak přestěhovat ty nejrůznější věci, aniž by došlo k jejich poškození.
Detail

Papírové krabice Akart - skvělá volba pro vaše stěhování!

31.12.2016

Chystáte se stěhovat? Potom zajisté oceníte praktické krabice na stěhování Akart, do kterých si můžete uschovat veškeré vaše věci a potom je snadno převést autem. Krabice na stěhování, které jsou vyrobené z kartonu, mají velice široké uplatnění.
Detail

Stěhování nikdy nebylo snazší!

28.11.2016

Pokud potřebujete krabice na stěhování, můžete se na nás obrátit! Nabízíme kvalitní krabice za skvělé ceny. Pro účely stěhování se například skvěle hodí kartonové krabice s víkem, které jsou velmi pevné a praktické.
Detail

Krabice s víkem pro stěhování kanceláře i domácnosti

30.10.2016

Krabice s víkem jsou vhodné do kanceláře i do každé domácnosti. Jejich využití je totiž velice široké a vzhledem k jejich nízkým pořizovacím cenám jejich funkčnost zajisté velmi oceníte!
Detail

Chystáte se na podzim stěhovat?

27.9.2016

Zajisté oceníte praktické krabice, do kterých si můžete uschovat veškeré vaše věci a potom je snadno převést autem. Krabice na stěhování, které jsou vyrobené z kvalitního kartonu, mají velice široké uplatnění.
Detail

Levné krabice na stěhování

29.8.2016

Naše firma vám nabízí levné krabice na stěhování za skvělé ceny! Neváhejte proto, a využijte naše levné krabice na stěhování! Krabice na stěhování totiž představují velice levný a praktický způsob, jak přestěhovat ty nejrůznější věci, aniž by došlo k jejich poškození.
Detail

Využijte naše praktické krabice na stěhování!

1.8.2016

Kartonové krabice s víkem vám poskytnou spoustu prostoru pro uskladnění různorodých věcí.Další výhodou krabic s víkem je také jejich praktičnost, a i když se jedná o lepenku, při šetrném zacházení vám mohou v dobrém stavu vydržet i několik let.
Detail

123456