Poslat poptávku Kontakty
+420 774 500 656 menu

Aktuality

>

Kartonové proklady pro fixaci předmětů

1.5.2018

Potřebujete pevně zafixovat předměty v krabicích a ochránit je tak před poškozením? Využijte k tomuto účelu kartonové proklady, které slouží k oddělování a ochraně různorodých předmětů.
Detail

Stěhování křehkých předmětů

4.4.2018

Pokud potřebujete přestěhovat křehké předměty a chcete zajistit, že se vám jen tak nerozbijí, může být pro vás vhodným tipem použití krabic z pětivrstvé vlnité lepenky 5VL, které jsou dostatečně pevné a odolné vůči průtlaku.
Detail

Kartonové krabice s víkem pro snadné stěhování

1.3.2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vám nabídli krabice na stěhování, díky kterým bude vaše stěhování opravdu pohodlné. Skvělým tipem jsou kartonové krabice s víkem, do kterých můžete uložit předměty bez obav z vypadnutí nebo jejich poškození.
Detail

Krabice na stěhování z vlnité lepenky

1.2.2018

Součástí našeho sortimentu jsou krabice na stěhování, které jsou vyrobené z vlnité lepenky a mají velice široké uplatnění. V kartonové krabici lze velmi snadno a bezpečně přepravovat širokou škálu předmětů a zboží o různých rozměrech i váze. Mezi výhody kartonových krabic na stěhování Akart patří především jejich nízká váha, skladnost, snadná manipulace, pevnost a další.
Detail

Kartonové proklady ochrání předměty před poškozením

30.12.2017

Součástí našeho sortimentu jsou jednoduché formáty lepenek sloužící k oddělování a ochraně předmětů v obalech. Praktické kartonové proklady lze také využít jako jednoduchý ochranný obal. Pomocí lepenkových prokladů můžete snadno a pohodlně zafixovat předměty uvnitř obalu nebo zafixovat a zpevnit samotný obal.
Detail

Papírové euroboxy

23.11.2017

Eurobox je vysoce pevný přepravní papírový box, ve kterém můžete bezpečně přepravit různé předměty či zboží. Vyrábí se ve formě klopové krabice bez horních klop. Víko euroboxu se řeší individuálně. V případě zájmu lze použít například víko z 5VL lepenky. FEFCO 0200.
Detail

Krabice pro přepravu zboží

1.11.2017

Nabízíme Vám krabice na stěhování a pro přepravu zboží za skvělé ceny. Spolehnout se můžete na jejich nosnost i odolnost vůči poškození. Krabice na stěhování, které jsou vyrobené z kartonu, mají velice široké uplatnění.
Detail

Výhody kartonových krabic na stěhování

29.9.2017

Do kartonových krabic můžete uschovat různorodých věcí. Krabice na stěhování, které jsou vyrobené z kartonu, mají velice široké uplatnění. V kartonové krabici lze velmi snadno a bezpečně přepravovat širokou škálu předmětů a zboží o různých rozměrech i váze.
Detail

Naše praktické krabice vám usnadní stěhování

4.9.2017

Žádné stěhování se neobejde bez papírových krabic. Kartonové krabice s víkem vám usnadní stěhování a poskytnou spoustu prostoru pro uskladnění vašich osobních věcí. Kartonové krabice jsou oblíbené zejména pro svoji praktičnost, lehkost i nízkou pořizovací cenu.
Detail

Využijte našeho výprodeje skladových zásob

30.7.2017

Vážení zákazníci, sháníte kartonové obaly za nízké ceny? V tom případě neváhejte a využijre našeho výprodeje skladových zásob! Firma Akart zákazníkům nabízí výprodej skladových zásob krabic a ostatního zboží za velice zvýhodněné ceny. Uvedené ceny jsou bez DPH a dopravy. Cena je kalkulována na paletový odběr.


Detail

123456