Poslat poptávku Kontakty
+420 774 500 656 menu

Aktuality

>

Mirelon pro ochranu křehkých předmětů

2.3.2019

Křehké předměty se mohou při stěhování rozbít. Pro jejich ochranu můžete použít například mirelon, který se také s oblibou používá při balení zboží, zásilek a balíků. Díky svým vlastnostem má mirelon skutečně široké využití.
Detail

Výroba lepenkových beden

31.1.2019

Pro skladování zboží a jeho bezpečný transport jsou vhodnou volbou lepenkové bedny, které najdou své uplatnění v každém skladu i v domácnosti. Lepenková bedna se standardně skládá ze dvou vík a ohradníku. Nosnost lepenkové bedny lze zvýšit pomocí výztuh, prokladů či mřížek.
Detail

Proklady ze strojní lepenky

2.1.2019

Strojní lepenku dodáváme v arších nebo v rolích. Lepenka je klasický balící materiál z papíru o vyšší plošné hmotnosti. Samotnou tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.
Detail

Skládací krabice pro stěhování

29.11.2018

Pro bezpečné stěhování vašich předmětů vám mohou skvěle posloužit praktické skládací krabice, které mají nízkou pořizovací cenu, jsou lehké a k dostání jsou v rozloženém stavu. Můžete si být jisti, že je snadno složíte během několika vteřin. Díky tomu ušetříte za dopravu. Skládací krabice vyrábíme podle norem katalogu FEFCO.
Detail

Přepravní kartonové obaly oktabíny

8.11.2018

Pro přepravu sypkých hmot, granulátu, drobných polotovarů nebo třeba PET materiálů jsou ideální volbou oktabíny. Jedná se o přepravní kartonové obaly s osmiúhelníkovým průřezem, na který je nasunut vrchní a spodní díl (dno a víko). Jedná se o standardizované konstrukce dle katalogu FEFCO. Oktabíny se vyrábějí z vícevrstvých vlnitých lepenek např. pětivrstvých nebo sedmivrstvých lepenek, což zaručuje jejich vysokou nosnost a pevnost.
Detail

Přepravní kartonové obaly

13.9.2018

Pro zajištění bezpečné přepravy sypkých hmot, granulátu, drobných polotovarů a produktů chemického či automobilového průmyslu, jsou ideální volbou praktické oktabíny, které se vyznačují velmi dobrými tlumícími vlastnostmi a jsou stabilní.
Detail

Kartonové proklady z vlnité lepenky 3VL

28.8.2018

Kartonové proklady z vlnité lepenky 3VL představují levný a zároveň velice efektivní způsob jak fixovat a ochránit zboží při jeho přepravě. Kartonové proklady mají široké využití a v případě rylování umožňují vysokou variabilitu při balení. Do kartonových prokladů proto můžete například zabalit různé předměty, díky čemuž vytvoříte jednoduchý kartonový obal. Své uplatnění najdou kartonové proklady z vlnité lepenky např. i ve stavebnictví.
Detail

Ochranné papírové hrany

30.7.2018

Pro spolehlivé uskladnění a zajištění předmětů uvnitř krabice jsou skvělým pomocníkem ochranné papírové hrany, které zajistí ochranu uskladněných předmětů před poškozením či rozbitím.
Detail

Levné krabice na stěhování

30.7.2018

Pro vaše stěhování vám nabízíme praktické stěhovací krabice, které oceníte pro jejich dobrou skladnost, lehkost a také nízké pořizovací náklady. Krabice na stěhování jsou vyrobené z několikavrstvé lepenky, díky čemuž se můžete spolehnout na jejich vysokou nosnost.
Detail

Bublinková fólie

5.6.2018

Praktickým pomocníkem při stěhování nebo transportu zboží ve skladech je bezpochyby bublinková fólie, která najde své uplatnění všude tam, kde hrozí možnost poškození produktů při manipulaci a transportu.
Detail

123456