Poslat poptávku Kontakty
+420 774 500 656 menu

Aktuality

>

Pravidelná dodávka lepenky

29.2.2020

Máte zájem o pravidelnou dodávku kartonové lepenky? My Vám lepenku dodáme v arších nebo v rolích. Lepenka je balící materiál vyrobený z papíru. Tloušťku strojní lepenky tvoří a vyplňují k sobě v celé ploše plné spojené vrstvy stejných i rozdílných materiálů.
Detail

Krabice z vlnité lepenky 7VL - ideální pro křehké či těžké předměty

31.1.2020

Jak bezpečně přepravit těžké nebo extrémně křehké předměty? Jedním ze způsobů mohou být krabice z vlnité lepenky 7VL, které jsou dostatečně pevné a stabilní. Jsou totiž přizpůsobeny větší zátěži a spolu s ochrannými hranami a proložkami nabízejí systém spolehlivého a bezpečného balení.
Detail

Dřevěné a překližkové obaly a palety na míru

24.12.2019

Sháníte dřevěné nebo překližkové obaly? My vám je vyrobíme na míru. Součástí naší nabídky jsou také dřevěné palety pro vaše zboží.
Detail

Kartonová víka z několikavrstvé lepenky

29.11.2019

Součástí naší výroby jsou také kartonová víka. Jejich účel je velmi praktický. Usnadní vám poskládání zboží do regálů či na paletách a pomohou také zvýšit bezpečí uskladněných předmětů.
Kartonová víka vyrábíme z několikavrstvé lepenky, nejčastěji z 5VL i 7VL lepenky.
Detail

Kartonové proklady z vlnité lepenky 5vl

21.10.2019

Předměty uvnitř krabice můžete zafixovat opravdu bezpečně pomocí kartonových prokladů, které vám nabízíme také z pětivrstvé vlnité lepenky. Ta je díky své tloušťce pevná a odolná vůči poškození.
Detail

Klopové krabice pro stěhování

30.9.2019

Vybavte se na stěhování krabicemi, na které se budete moci spolehnout. Naše firma Vám nabízí klopové krabice, které jsou pro stěhování ideální. Díky praktickým klopám se můžete spolehnout, že předměty budou uvnitř krabice dostatečně chráněny před vypadnutím, poškozením i znečištěním.
Detail

Papírové hrany pro ochranu předmětů

1.8.2019

Hledáte způsob, jak bezpečně zajistit předmět uvnitř krabice? Praktickým pomocníkem jsou ochranné papírové hrany, které se vyznačují vysokou pevností, tuhostí a odolností. Předmět proto bude perfektně zafixován na svém místě.
Detail

Dodávka klopových krabic 5VL

25.6.2019

Potřebujete krabice, které budou dostatečně pevné a odolné vůči průtlaku? V tom případě bychom Vám rádi doporučili klopové krabice z vlnité lepenky 5 VL, které jsou vhodné pro manipulaci s těžšími či křehčími předměty.
Detail

Jednodílné a dvoudílné skládací krabice

8.5.2019

Skládací krabice patří mezi nejoblíbenější obalové materiály. Je to dáno jejich skladností, nízkými pořizovacími náklady i širokým spektrem využití. Náklady na jejich přepravu či skladování jsou nižší z důvodu jejich nízké hmotnosti a skladnosti. Skládací krabice vyrábíme různých tvarů a velikostí.
Detail

Pohodlné stěhování s krabicemi Akart

2.4.2019

Pro vaše pohodlné stěhování zvolte krabice Akart, na jejichž nosnost a odolnost se můžete spolehnout. Naše kartonové krabice jsou vysoce odolné a mají široké uplatnění. Krabice na stěhování vám dodáme v rozloženém stavu.
Detail

123456