Aktuality

Ochranné papírové hrany

Datum: 30. 7. 2018

Pro spolehlivé uskladnění a zajištění předmětů uvnitř krabice jsou skvělým pomocníkem ochranné papírové hrany, které zajistí ochranu uskladněných předmětů před poškozením či rozbitím.

Levné krabice na stěhování

Datum: 30. 7. 2018

Pro vaše stěhování vám nabízíme praktické stěhovací krabice, které oceníte pro jejich dobrou skladnost, lehkost a také nízké pořizovací náklady. Krabice na stěhování jsou vyrobené z několikavrstvé lepenky, díky čemuž se můžete spolehnout na jejich vysokou nosnost.

Bublinková fólie

Datum: 5. 6. 2018

Praktickým pomocníkem při stěhování nebo transportu zboží ve skladech je bezpochyby bublinková fólie, která najde své uplatnění všude tam, kde hrozí možnost poškození produktů při manipulaci a transportu.

Kartonové proklady pro fixaci předmětů

Datum: 1. 5. 2018

Potřebujete pevně zafixovat předměty v krabicích a ochránit je tak před poškozením? Využijte k tomuto účelu kartonové proklady, které slouží k oddělování a ochraně různorodých předmětů.

Stěhování křehkých předmětů

Datum: 4. 4. 2018

Pokud potřebujete přestěhovat křehké předměty a chcete zajistit, že se vám jen tak nerozbijí, může být pro vás vhodným tipem použití krabic z pětivrstvé vlnité lepenky 5VL, které jsou dostatečně pevné a odolné vůči průtlaku.

Kartonové krabice s víkem pro snadné stěhování

Datum: 1. 3. 2018

Vážení zákazníci, rádi bychom vám nabídli krabice na stěhování, díky kterým bude vaše stěhování opravdu pohodlné. Skvělým tipem jsou kartonové krabice s víkem, do kterých můžete uložit předměty bez obav z vypadnutí nebo jejich poškození.

Krabice na stěhování z vlnité lepenky

Datum: 1. 2. 2018

Součástí našeho sortimentu jsou krabice na stěhování, které jsou vyrobené z vlnité lepenky a mají velice široké uplatnění. V kartonové krabici lze velmi snadno a bezpečně přepravovat širokou škálu předmětů a zboží o různých rozměrech i váze. Mezi výhody kartonových krabic na stěhování Akart patří především jejich nízká váha, skladnost, snadná manipulace, pevnost a další.

Kartonové proklady ochrání předměty před poškozením

Datum: 30. 12. 2017

Součástí našeho sortimentu jsou jednoduché formáty lepenek sloužící k oddělování a ochraně předmětů v obalech. Praktické kartonové proklady lze také využít jako jednoduchý ochranný obal. Pomocí lepenkových prokladů můžete snadno a pohodlně zafixovat předměty uvnitř obalu nebo zafixovat a zpevnit samotný obal.

Papírové euroboxy

Datum: 23. 11. 2017

Eurobox je vysoce pevný přepravní papírový box, ve kterém můžete bezpečně přepravit různé předměty či zboží. Vyrábí se ve formě klopové krabice bez horních klop. Víko euroboxu se řeší individuálně. V případě zájmu lze použít například víko z 5VL lepenky. FEFCO 0200.

Krabice pro přepravu zboží

Datum: 1. 11. 2017

Nabízíme Vám krabice na stěhování a pro přepravu zboží za skvělé ceny. Spolehnout se můžete na jejich nosnost i odolnost vůči poškození. Krabice na stěhování, které jsou vyrobené z kartonu, mají velice široké uplatnění.
123