Aktuality

Krabice na stěhování z vlnité lepenky

Datum: 1. 2. 2018

Součástí našeho sortimentu jsou krabice na stěhování, které jsou vyrobené z vlnité lepenky a mají velice široké uplatnění. V kartonové krabici lze velmi snadno a bezpečně přepravovat širokou škálu předmětů a zboží o různých rozměrech i váze. Mezi výhody kartonových krabic na stěhování Akart patří především jejich nízká váha, skladnost, snadná manipulace, pevnost a další.

Kartonové proklady ochrání předměty před poškozením

Datum: 30. 12. 2017

Součástí našeho sortimentu jsou jednoduché formáty lepenek sloužící k oddělování a ochraně předmětů v obalech. Praktické kartonové proklady lze také využít jako jednoduchý ochranný obal. Pomocí lepenkových prokladů můžete snadno a pohodlně zafixovat předměty uvnitř obalu nebo zafixovat a zpevnit samotný obal.

Papírové euroboxy

Datum: 23. 11. 2017

Eurobox je vysoce pevný přepravní papírový box, ve kterém můžete bezpečně přepravit různé předměty či zboží. Vyrábí se ve formě klopové krabice bez horních klop. Víko euroboxu se řeší individuálně. V případě zájmu lze použít například víko z 5VL lepenky. FEFCO 0200.

Krabice pro přepravu zboží

Datum: 1. 11. 2017

Nabízíme Vám krabice na stěhování a pro přepravu zboží za skvělé ceny. Spolehnout se můžete na jejich nosnost i odolnost vůči poškození. Krabice na stěhování, které jsou vyrobené z kartonu, mají velice široké uplatnění.

Výhody kartonových krabic na stěhování

Datum: 29. 9. 2017

Do kartonových krabic můžete uschovat různorodých věcí. Krabice na stěhování, které jsou vyrobené z kartonu, mají velice široké uplatnění. V kartonové krabici lze velmi snadno a bezpečně přepravovat širokou škálu předmětů a zboží o různých rozměrech i váze.

Naše praktické krabice vám usnadní stěhování

Datum: 4. 9. 2017

Žádné stěhování se neobejde bez papírových krabic. Kartonové krabice s víkem vám usnadní stěhování a poskytnou spoustu prostoru pro uskladnění vašich osobních věcí. Kartonové krabice jsou oblíbené zejména pro svoji praktičnost, lehkost i nízkou pořizovací cenu.

Využijte našeho výprodeje skladových zásob

Datum: 30. 7. 2017

Vážení zákazníci, sháníte kartonové obaly za nízké ceny? V tom případě neváhejte a využijre našeho výprodeje skladových zásob! Firma Akart zákazníkům nabízí výprodej skladových zásob krabic a ostatního zboží za velice zvýhodněné ceny. Uvedené ceny jsou bez DPH a dopravy. Cena je kalkulována na paletový odběr.

Nejčastější typy velkoobjemových přepravních boxů

Datum: 26. 6. 2017

Mezi nejčastěji využívané typy velkoobjemových přepravních boxů patří především eurobox, což je klopová krabice bez horních klop. Víko se řeší indivuálně. Běžný rozměr boxu obvykle 1200x800x900. Eurobox je určený pro přepravu na EUR paletách.

Levné krabice na stěhování

Datum: 3. 5. 2017

Sháníte levné krabice na stěhování? Naše krabice na stěhování vám nabízejí velice levný a praktický způsob, jak přestěhovat vaše osobní věci. Krabice na stěhování vám nabízíme s praktickým víkem, využít také můžete krabice na stěhování s klopami.

Kartonové krabice do každé domácnosti

Datum: 2. 3. 2017

Nevlezou se vám všechny vaše věci do skříně? Skvělým nápadem je pořídit si krabice s víkem, díky kterým získáte doma další úložný prostor! Kartonové krabice s víkem jsou velmi levný způsob, jak uskladnit široké spektrum předmětů, pro které nemůžete najít ve vaší domácnosti místo.

123